wczasy i noclegi w Karwii

Karwia.eu

Plaża w Karwi to nie tylko miękki delikatny piasek, szum fal i promienie słońca sprzyjające leniwemu wypoczynkowi i kąpielom słonecznym.
Boiska do gry w piłkę siatkową, kąpiele morskie, spacery o zachodzi słońca to tylko nieliczne pomysły aktywnego spędzania czasu.
Najmłodsi milusińscy nie tylko mają do własnej dyspozycji największa `piaskownicę na świecie`. Liczne dmuchane zabawki, zjeżdżalnie wodne oraz kule w których można chodzić po wodzie urozmaicają budowanie wymyślnych kształtów z morskiego piasku.

Nordic Walking Karwia
Na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczono ponad 32 km tras o różnym stopniu trudności przeznaczonych dla uprawiania Nordic Walking
Utworzono 3 trasy oznakowane czytelnymi tablicami. Trasy przecinają się ze sobą kilku miejscach przecinają się i mają części wspólne, pozwalając korzystającym z nich urozmaicać sobie piękne widoki.

Jazda konna
Pasjonaci przejażdżek konno mają możliwość skorzystania z jazdy konnej, przejazdów po maneżu, oprowadzania na koniu lub kucu, przejazdów po terenie oraz wyjazdów na plażę.
W Parszczycach znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK oferujące jazdę konną pod nadzorem instruktora, dla dzieci, osób początkujących oraz dla zaawansowanych.


Oceń artykuł jako pierwszy

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2024   www.karwia.eu - noclegi na morzem na wczasy w Karwii - wakacje w Karwii

środa, 24 kwiecień 2024r. 05:57:11, online: 39 (0/2), 12 ms